Perfektné výkony jazdcov Jantar Teamu na Pezinskej Babe

Zostrih a rozhovor z Pezinskej Baby 2017
18. júla 2017
Super výsledok Jána Miloňa na ďalšej Európe
19. júla 2017

Perfektné výkony jazdcov Jantar Teamu na Pezinskej Babe

Po pretekoch na Jahodnej, kde sa predstavili v rámci seriálu Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2017 obaja jazdci Jantár Teamu, bolo ďalším takýmto podujatie Prosplusco Slovakia Baba 2017.

Ján Miloň sa aj na týchto pretekoch, ktoré boli započítavané ako siedme a ôsme kolo slovenského kopcového šampionátu, predstavil s vozidlom BMW Z4 GT3. Vozidlo, s ktorým v tohtoročnej sezóne reprezentuje Slovensko v seriáli Majstrovstiev Európy pretekov automobilov do vrchu, bolo na Pezinskej Babe jedným z najsledovanejších. Janko navyše podával výkony, za ktoré sa absolútne nemusel hanbiť, pričom každou jazdou robil lepšie a lepšie časy. Výsledkom boli dve víťazstvá v triede GT, ale aj v sobotu jedenáste a v nedeľu deviate miesto absolútneho poradia. Ak vezmeme v úvahu množstvo kopcových otvorených špeciálov na Pezinskej Babe štartovalo, treba povedať, že to bol naozaj výborný výkon.

Ak v tomto momente tušíte, že sa teraz budeme baviť o Jarovi Dubóczim, vôbec sa nemýlite. Ten na Pezinskú Babu doviezol svoj overený Seat Leon Supercopa. Cieľ bol jasný, zajazdiť nielen čo najlepšie časy, ale zobrať aj čo možno najviac bodov do priebežného hodnotenia slovenského majstrovského seriálu. A treba povedať, že toto sa mu aj po oba dva dni darilo, keďže skončil zhodne na druhom mieste v triede E1 nad dva litre s jednou poháňanou nápravou.

 

Pôvodný článok si prečítate: http://www.autosportfoto.sk/spravodajstvo/clanok/perfektne-vykony-jazdcov-jantar-teamu-na-pezinskej-babe